Jdi na obsah Jdi na menu
 


MMČR Humpolec

2. 6. 2008

 

Výsledky z Humpolce

Obrazek

Za tropického počasí se v Humpolci jel třetí díl Bresson MMČR v autocrossu. Po celý závodní víkend bylo opravdu na co koukat, protože se zde sešlo přes 90 závodních speciálů. Počínaje Racer buggy, přes plechová auta až po královskou divizi D3 do 4000 ccm...

 

 

                                  

 

                                     D3 160 :

 1. místo

Bavlnka Lubomír 

 2. místo

 Fučík Miroslav

 3. místo

 Francová Anežka

 4. místo

 Nikodém Lukáš

 5. místo

 Hroch Tobiáš

 

D3 250 :

 1. místo

Vaňek Milan 

 2. místo

 Černý Dominik

 3. místo

 Franc Radek

 4. místo

 Reich Bořek

 5. místo

 Gomzjakov Tomáš

 

 

 

 

                                      D3 125 ccm :

 1. místo

Prokop Adam 

 2. místo

 Novák Marek

 3. místo

 Tříska Václav

 4. místo

 Nikodém Petr

 

 

 

 

 

                                      D1 + D5 :

 1. místo

 Bartoš Jan

 2. místo

 Horáček Stanislav

 3. místo

 Hovorka Jan

 4. místo

 Antony Zdeněk

 5. místo

 Svoboda Martin

 

 

 

 

                                        D6 :

 1. místo

 Jánoš Tomáš

 2. místo

 Hudec Jan

 3. místo

 Handík Tomáš

 4. místo

 Svoboda Pavel

 5. místo

 Marhold Tomáš

 

 

 

 

                                      D3 600 :

 1. místo

 Kupec Radomír

 2. místo

 Sekanina Marek

 3. místo

 Zeman Matyáš

 4. místo

 Pospíšilík Tomáš

 5. místo

 Kramářová Petra

 6. místo

 Demkin Vladislav

 7. místo

 Hummel Stefan

 8. místo

 Lipš Jiří

 9. místo

 Horner Philipp

 10. místo

 Kuželová Ivana

 11. místo

 Kupec Karel

 12. místo

 Plachý Martin

 13. místo

 Zeman Tadeáš

 

 

 

 

                                     D3A + D8 :

 1. místo

Nosálek Vít

 2. místo

 Vlasatý Igor

 3. místo

 Brandstetter Manfred

 4. místo

 Mancin Andi

 5. místo

 Hasler Andreas

 6. místo

 Fau Ondřej

 7. místo

 Horner Klaus

 8. místo

 Šikola Jiří

 9. místo

 Kužel Miroslav

 10. místo

 Jonáš Josef

 11. místo

 Winninger Andreas

 

 

 

 

 

 

  D3 + D7 :

 1. místo

Bartoš Petr 

 2. místo

 Smrž Honza

 3. místo

 Štětina Jaromír

 4. místo

 Štětina Vladislav

 5. místo

 Sýkora Jozef

 6. místo

 Keřka Roman

 7. místo

 Marton Miloš

 8. místo

 Vaculík Boris

 9. místo

 Hošek Jaroslav

 10. místo

 Pařízek Aleš

 11. místo

 Soldát Jan

 12. místo

 Pagáč Josef

 13. místo

 Sekerka Zdeněk

 14. místo

 Staněk Tadeáš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář